Hakkımızda

ELİT AKADEMİ; Üniversitelerin Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Bölümlerinde (BESYO) Yüksek Öğrenime Devam Etmek İsteyen Öğrencileri, BESYO Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlamak Amaçlı Kurulan Bir Kurstur.(2008)

Yoğun Talep Ve Kitlemizin Israrı Sonucu 2016 Yılından İtibaren POLİS AKADEMİSİ ve ASKERİ OKULLARIN Spor Mülakatlarına(PARKURLARA) Hazırlık Yapmaya Başlayıp, Kısa Sürede Başarısından Söz Ettirerek İstanbul - Ankara - İzmir ve Adana - Sakarya ve Kocaeli'nde Şubeleşerek 12 Salonu ve Binlerce Öğrencisi İle Türkiye'nin En Büyük Hazırlık Kursu Haline Gelmiştir.

Bizim İçin Her Öğrenci, Başarılı Olmaya Aday Kimsedir. Her Öğrencimizle Tek Tek İlgileniyor, Eksikliklerini Belirtiyor, Nasıl Başarılı Olabilecekleri Konusunda Onları Yönlendiriyor ve Geleceklerini Kazanmalarına Destek Oluyoruz.

Kursumuza katılan öğrencileri gözlemleyerek; kuvvet, dayanıklılık, sürat, koordinasyon ve teknik testlerine tabi tutarak kendi yetenek ve becerilerine uygun Antrenman Sistemleriyle Gelişimlerinin En Üst Seviyede Olmasını Sağlamaktayız.